انتقال ۱۱۰ میلیون ریپل ، توسط شرکت ريپل و برترین صرافی‌های رمزارز آسیايی

شركت ريپل و دو صرافی دیجیتال بزرگ آسیایی، ۱۱۰ میلیون ریپل  (XRP) را منتقل کرده اند.

 

طبق گزارش ردیاب بلاكچين، شركتويل آلرت، طی ۱۶ ساعت گذشته، شركت ريپل و دو تا از بزرگترین صرافي هاي رمزارز، ۱۱۰ میلیون ریپل را انتقال داده اند.

۱۱۰ میلیون ریپل

نیمی از این مبلغ توسط Ripple DLT منتقل شد.طبق توئیت های شرکت ردیابی رمزارز ويل آلرت، شركت ريپل، و بزرگترین صرافی چین يعني هوبی و بايننس، طی دو تراكنش، ۱۱۰ میلیون ريپل را جابجا کرده است.

این مبلغ معادل ۶۵ میلیون دلار فیات است.

صرافی هوبی ۵۰ میلیون ريپل را به صرافی بايننس منتقل کرده است. در تراكنش هاي قبلی، ريپل ۶۰ میلیون به کیف پول RL18-VN خود منتقل کرد.این آدرس معمولاً برای انتقال XRP به خارج از ریپل، و انتقال آن به صرافی‌های رمزارز، موسسات مالی و بانک هایی که با همکاری ريپل کار می کنند، استفاده می شود.

روز پنجشنبه، يوتودی اعلام کرد که، شركت غول پرداخت ویزا، قصد خود را برای به دست آوردن RippleNet Currencycloud (بستری که راه حل های پیشرفته ای برای کمک به بانک ها و فين تك در بهبود پرداخت های فرامرزی ارائه می دهد)، اعلام کرده است. Currencycloud با RippleNet کار می کند و در بیش از ۱۸۰ کشور با بیش از ۵۰۰ مشتری فعالیت می کند.

۱۱۰ میلیون ریپل

امسال، هر دو شركت ويزا و مستركارت، به حوزه رمزارز ورود كردند. ویزا اعلام کرده بود که می خواهد اکوسیستم خود را برای استفاده از ارزهای ديجيتال بسازد. شركت مستر كارت نيز، برنامه کارت خود را برای کیف پول های ديجيتال و صرافي هاي دیجیتال افزایش داده است.

همچنین ، شركت ريپل اخیراً یکی از مدیران برجسته سابق مستر كارت (سندی یانگ) را استخدام کرده است تا گسترش ريپل در اروپا را رهبری کند. از سندی یانگ دعوت شد به عنوان مدیر عامل پروژه اروپا، به ریپل بپیوندد.

Mr Exchanger

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

26 نظر