پيام ایلان ماسک برای دارندگان دوج كوين که می‌خواهند پول زیادی بدست آورند

پيام ایلان ماسک برای دارندگان دوج كوين که می‌خواهند پول زیادی بدست آورند.

 

ایلان ماسک برای دارندگان دوج كوين (DOGE) که می خواهند پول زیادی بدست آورند پیام دارد.

ایلان ماسک

ایلان ماسک، مدیر عامل شركت تسلا،ضد فيات بودن خود را، با دوج كوين الهام گرفته از حق امتياز فيلم ماتريكس، بيان كرده است.

ایلان ماسک، اخیراً در توئیتی، از پیروان خود خواسته است تا ديد فیات محور را کنار بگذارند.ماسك یک ميم با مضمون ماتریکس توئيتكرده، که نشان می دهد نئو از مورفیوس رئیس شیبا اینو می پرسد که آیا می تواند با دوج كوين پول زیادی بدست آورد.

 

 

سینوسفالوس در جواب می‌گويد که دوج كوين در واقع پول است، و از شخصیت برجسته کیانو ریوز خواست که بر روی پول فیات تمرکزنکند.این اولین بار نیست که ماسک با استناد به ماتریکس در توییتر غوغا می کند. در ماه مه سال ۲۰۲۰ ، او فالوورهای خود را به خوردنقرص قرمز تشویق کرد.

در کنفرانس بي ورد بيت‌ كوين که هفته گذشته برگزار شد، ماسک از دولت انتقاد کرد و گفت:

من فکر می کنم اين که به دولت و نوعی صنعت، به عنوان دو چيز جداگانه نگاه کنیم، دوگانگی کاذب است.

 

توئيت اخیر ماسک تاثير چندانی بر کاهش اوضاع نامساعد ميم كوين محبوب (دوج كوين) نداشت، و صرفاً منجر به افزایش سریع 3 درصدی قیمت شد.بیت کوین قابل تورم نیست زیرا حداکثر تعداد كوين ها ۲۱ میلیون عدد است، ولی منبع دوج كوين بی نهایت است.

دوج کوین

صاحب دالاس ماوریکس، مارک کوبان، یکی دیگر از حامیان بزرگ دوج كوين، ادعا کرد که تورم در واقع می تواند دوج كوين را به یک ارزموفق تبدیل کند.در جریان رویداد اخیر بیت کوین (كنفرانس بي ورد)، ماسک بار دیگر تأکید کرد که موفقیت دوج سرگرم کننده ترین نتیجهخواهد بود.

دوج کوین با نماد اختصاری DOGE یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۵.۴ میلیارد دلار، در رتبه ۸ بازار قرار داشته و سهم ۱.۷۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد .

هر واحد از دوج کوین در این لحظه با قیمت ۰.۱۹۴۴۸۲ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۴,۷۸۳ تومان معادل ۴,۸۱۹ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱.۴۴ میلیارد دلار است.

Mr Exchanger

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

24 نظر