مطالعات نشان می‌دهد اکثر سرمایه‌گذاران نهادی آماده خرید دارایی‌های دیجیتال هستند

مطالعات نشان می‌دهد اکثر سرمایه‌گذاران نهادی آماده خرید دارایی‌های دیجیتال هستند.

 

یک مطالعه جدید نشان داده است که تمايل سرمایه‌گذاران سازمانی برای خريد دارایی‌های دیجیتال، از جمله رمزارزها، در حال افزايش است.همچنين علاقه سرمایه گذاران سازمانی به بيزنس‌های مرتبط با كريپتو در حال رشد است.

سرمایه‌گذاران دارایی‌های دیجیتال

اين بررسي از ۱۱۰۰ سرمایه‌گذار نهادی خواسته تا نظرات خود را در مورد سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال بگويند.

اکثر سرمایه‌گذاران شركت كننده قصد دارند در آینده در دارایی‌های دیجیتال سرمایه گذاری کنند.خبرگزاری رویترز گزارش داد که این نظرسنجی بین دسامبر ۲۰۲۰ و آوریل ۲۰۲۱ با مشارکت سرمایه‌گذاران، صندوق‌های سرمایه گذاری دیجیتال و سنتی، مشاوران مالی و اوقاف انجام شده است.

تعریف سرمایه‌گذاری دارایی دیجیتال که توسط تیم بررسی تعیین شده است، شامل سرمایه‌گذاری مستقیم در ارزهای ديجيتال، خرید سهام شرکت های مرتبط با رمزارز، یا محصولات دیگر سرمایه گذاری است.

حدود ۷۰ درصد از شرکت‌کنندگان می‌خواهند که طی ۵ سال آینده در دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری کنند.

شركت فیدلیتی دیجیتال در تلاش است تا با تمايل موسسات نهادی در دارایی های دیجیتال همراه شود. اخیراً این شرکت برای کنترل اشتهای در حال رشد رمزارز سرمایه گذاران موسسه، تعداد کارکنان خود را حدود ۷۰ درصد افزایش داده است.

گری‌اسكيل، یکی دیگر از بازیکنان بازی سرمایه‌گذاری سازمانی است. گذشته از ارزهای ديجيتال مانند بیت کوین (BTC) یا اتريوم(ETH) ، شرکت مدیریت دارایی دیجیتال گری‌اسكيل، همچنین قصد دارد به دنیای غیرمتمرکز مالی (DeFi) وارد شود.روز دوشنبه، گري اسكيل  از یک ماشين سرمایه گذاری جديد خبر داد که دارایی های DeFi  را هدف قرار داده است.

بانک آمریکایی جی‌پی مورگان اعلام کرد بسیاری از مشتریان آن که در زمینه مدیریت ثروت و دارایی فعال هستند، ارزهای دیجیتال را یک طبقه دارایی می‌دانند و مایل به سرمایه‌گذاری در این حیطه هستند.

ماری کالاهان ارودز، رئیس بخش مدیریت دارای این بانک ضمن اعلام این مطلب گفت:

«شغل ما این است که به آنها کمک کنیم تا پولشان را در جایی که تمایل دارند، سرمایه‌گذاری کنند.»

Mr Exchanger

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید