شهر جکسون بیت کوین را برای پرداخت‌های مالیاتی می‌پذيرد

شهر جکسون بیت کوین را برای پرداخت‌های مالیاتی می‌پذيرد.

 

شهردار ایالت تنسی آمریکا، اسکات کنگر قصد دارد که، شهر جکسون را به یک مرکز اصلی ارز ديجيتال تبدیل کند.

بیت کوین مالیاتی

شهردار اسکات کنگر روز جمعه اعلام کرد، شهر جکسون، هشتمین شهر بزرگ ایالت تنسی، قصد دارد به شهروندان خود اجازه دهد،مالیات املاک خود را با بیت کوین (BTC) پرداخت کنند.

در یک توییت جداگانه، اين سیاستمدار چشم لیزری  نگرانی هايش را در مورد کاهش ارزش دلار مطرح کرد.جانت یلن، وزیر خزانه داریدر مصاحبه اخیر خود با سارا آیزن از CNBC ، چندین ماه تورم سریع را پیش بینی کرد و گفت چند ماه دیگر تورم سریع خواهیم داشت.

طبق گزارش يوتودی، کنگر برای اولین  بار در ماه آوریل، از برنامه خود برای ادغام رمزارز در اقتصاد شهر جکسون خبر داد. او همچنین در همان ماه گروه ویژه بلاکچین را تشکیل داد.

کنگر پس از فرانسیس سوارز، شهردار میامی، که در اوایل سال جاری پیشنهاد جمع آوری مالیات با بیت کوین و پرداخت حقوق کارگران شهرداری با بيت كوين را مطرح کرد، اين ايده ها را مطرح كرد.

ماه گذشته، فرانسیس سوارز همچنین با خوش آمدگویی و پذيرش ماينرهايی که از چین بيرون رانده شده اند، قصد خود را برای تبدیل میامی به یک قطب بزرگ استخراج رمزارز ابراز داشت.به غیر از تنسی و فلوریدا، تگزاس و وایومینگ نیز در تلاشند تا خود را به عنوان مركز اصلی كريپتو معرفی کنند.

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۰۲.۲۹ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۴.۴۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد .

بیت کوین

هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۳۲,۱۰۸ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۴,۹۳۸ تومان معادل ۸۰۰,۷۱۳,۱۱۱ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲۴.۶۳ میلیارد دلار است.

قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۱.۵۵% افزایش یافته است. بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۰(14 April 2021) معادل ۶۴,۸۶۳.۰۹ دلار بوده که همینک %۵۰.۴۹ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد.

Mr Exchanger

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید