بيليونر آمریکایی: در كريپتو سرمایه‌گذاری کردم چون اين احتمال وجود دارد که كريپتو ارز غالب شود

بيليونر توماس پیترفی در كريپتو سرمایه‌گذاری می‌کند، و می‌گويد اين احتمال وجود دارد که كريپتو ارز غالب شود.

 

توماس پیترفی، بنیانگذار و رئیس پلتفرم اصلی تجارت آنلاین، اينتراكتيو بروكرز، روز چهارشنبه در مصاحبه ای با CNBC ، فاش کرد که در كريپتو سرمايه‌گذاری كرده زیرا معتقد است كمی احتمال وجود دارد که روزی ارز غالب شود، بنابراین شانسش را امتحان می‌كند.

شركت اينتراكتيو بروكرز، از سه ماهه اول سال حدود ۱/۳۳ میلیون حساب مشتری دارد. مشتریان از بیش از ۲۰۰ کشور جهان، درسهام، ارز، اوراق قرضه و وجوه حاصل از یک حساب یکپارچه اينتراكتيو بروكرز سرمایه‌گذاری می کنند. طبق گزارش فوربس، دارایی خالص پیترفی در حال حاضر ۲۱/۴ بيليون دلار است.

توماس پیترفی گفت با اينكه از آینده ارز ديجيتال اطمینان ندارد، روی آن سرمايه‌گذاری كرده است.پیترفی در گذشته نسبت به بیت کوین انتقاد كرده است، به ویژه در سال ۲۰۱۷ که CME در حال راه اندازی معاملات فيوچرز بیت کوین بود.

وی در آن زمان گفت که با افرادی که می خواهند بیت کوین و سایر ارزهای ديجيتال را بخرند مشکلی ندارد. وی خاطرنشان کرد:

“آنچه من اعتراض می کنم پيوند بیت کوین و سایر ارزهای ديجيتال با مقررات فدرال، به اقتصاد واقعی است.”

 

شرکت پیترفی در حال آماده سازی برای آغاز معاملات ارزهای ديجيتال تا پایان تابستان است.پیترفی گفت، مطمئناً مشتریان تمايل به انجام معاملات رمزارز دارند و ما تا پایان تابستان اين سرويس را به آنها ارائه می‌دهيم.

توماس پترفی که به عنوان پدر تجارت مدرن معروف است اقدام به راه اندازی شرکت معاملات خرید و فروش سهام در سال 1993 کرد. او در سال 1965از هلند به آمریکا بدون هیچ سرمایه ای و هیچ تسلطی به زبان انگلیسی مهاجرت کرد.

شروع کار او به عنوان یک مهندس نرم افزار بود و در ادامه توانست یک کرسی در بورس آمریکا برای خود کسب کند.

یکی از دلایل معروفیت وی، مخالفتش با سوسیالیسم است در ادامه نیز توماس به عنوان کارشناس در مورد خطرات توزیع ناعادلانه ثروت، برنامه های مختلفی را اجرا کرد وی یکی از حامیان دونالد ترامپ نیز می باشد.

Mr Exchanger

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

41 نظر