مدیرعامل کوین بیس در پاسخ به بنيان‌گذار دوج كوين: ارزهای دیجیتال آزادی بیشتری را فراهم می‌کنند

مدیرعامل کوین بیس در پاسخ به جکسون پالمر بنيانگذار دوج كوين می‌گوید ارزهای دیجیتال آزادی بیشتری را فراهم می‌کنند.

 

برایان آرمسترانگ، مدیرعامل صرافی کوین بیس، در توییتر خود به حمله اخیر ‌بنیان‌گذار دوج کوین علیه ارزهای دیجیتال، پاسخ دادهاست.

برایان آرمسترانگ مدیر عامل کوین بیس

پالمر، هم بنیان‌گذار دوج كوين، در توئيت اخیر خود گفت که دیگر به دنیای ارزهای ديجيتال بر نمی‌گردد. پالمر از صنعت رمزارزها انتقادات شدیدی كرد و آن را بیش از حد سرمایه داری خواند، و گفت توسط کارتل های قدرتمند و شخصیت های ثروتمند مدیریت می شود.

روز پنجشنبه، آرمسترانگ در رشته توییتی به برخی از بزرگترین مزایای ارزهای ديجيتال مانند بیت‌کوین (BTC) اشاره کرد، و تأکید کردکه كريپتو یک جایگزین مناسب برای افرادی است که به دنبال آزادی بیشتر هستند.

آرمسترانگ تأکید کرد که موضع هر فرد نسبت به صنعت رمزارز بستگی به دیدگاه او دارد و افزود:

افرادی که می خواهند تنظیم کننده های مالی دولت کنترل بیشتری روي سرمايه آنها داشته باشند، می توانند از سیستم فیات سنتی لذت ببرند. ولي رمزارز برای کسانی که معتقدند راه حل های دولتی اغلب ناکارآمد است، يك گزينه جديد است.

 

آرمسترانگ در ادامه با اشاره به محدودیت هایی مانند قوانین معتبر سرمایه گذاران، گفت: ابزارهای سنتی سرمایه گذاری معمولاً با کمبود فرصت برای سرمایه گذاران کوچکتر همراه است.

بر خلاف برخی از ابزارهای سرمایه گذاری سنتی، ارزهای ديجيتال مانند بیت کوین نیازی به تأیید توسط هیچ مرجع مالی نداشتند،بنابراین فرصتی جذاب برای سرمایه گذاران خرد محسوب می شود.

وی همچنین در ادامه گفت، بیت کوین افراد زيادي را ثروتمند کرده، چون اوراق بهادار نبود و مردم عادی توانستند از همان ابتدا در آن سرمایه‌ گذاری کنند.

آرمسترانگ گفت:

رمزارز فرصت برابر برای همه ایجاد می کند و همه می توانند سیستمی را انتخاب کنند که برای آنها بهتر کار کند. كريپتو قصد ندارد نابرابری ثروت را حل کند و نتیجه برای همه یکسان نیست.

 

در سال ۲۰۱۸، پالمر پیش بینی کرد که این صنعت به سرعت در حال اشباع ارزهای ديجيتال است، تا جايي که ارزش و سود آنها به طور معکوس به صفر نزدیک شود.

دوج كوين به عنوان یکی از محبوب ترین ارزهای ديجيتال در سال جاری شناخته شده است که در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۱، با افزایش ۳۹۲ درصد به دارایی دیجیتال سودآور تبدیل شده است.

Mr Exchanger

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

9 نظر