سیاست حفظ حریم خصوصی


این صفحه شما را از خط مشی های مربوط به جمع آوری ، استفاده و افشای اطلاعات شخصی هنگام استفاده از خدمات ما و گزینه هایی که با آن داده ها استفاده کرده اید ، آگاه می کند. ما از داده های شما برای ارائه و بهبود سرویس استفاده می کنیم. با استفاده از سرویس ، شما با جمع آوری و استفاده از اطلاعات مطابق با این خط مشی موافقت می کنید. مگر در مواردی که در این خط مشی رازداری دیگر تعریف شده باشد ، اصطلاحات استفاده شده در این خط مشی رازداری دارای همان معانی هستند که در شرایط و ضوابط ما ، از https://mrexchanger.com در دسترس هستند جمع آوری اطلاعات و استفاده ما چندین نوع مختلف از اطلاعات را برای اهداف مختلف جمع آوری می کنیم تا خدمات خود را برای شما ارائه و بهبود بخشیم. انواع داده های جمع آوری شده اطلاعات شخصی در حالی که از خدمات ما استفاده می کنیم ، ممکن است از شما بخواهیم که اطلاعات شناسایی شخصی خاصی را در اختیار ما قرار دهید که می تواند برای ارتباط با شما یا شناسایی شما ("اطلاعات شخصی") استفاده شود. به شخصه ، اطلاعات قابل شناسایی ممکن است شامل شود ، اما به این موارد محدود نمی شود:

- آدرس ایمیل

- نام و نام خانوادگی

- شماره تلفن

- آدرس ، ایالت ، استان ، کد پستی / کد پستی ، شهر

- کوکی ها و داده های استفاده

داده های استفاده ما همچنین ممکن است اطلاعاتی درباره نحوه دسترسی و استفاده از خدمات ("داده استفاده") جمع آوری کنیم. این داده های استفاده ممکن است شامل اطلاعاتی مانند آدرس پروتکل اینترنت رایانه شما (به عنوان مثال آدرس IP) ، نوع مرورگر ، نسخه مرورگر ، صفحات سرویس ما که شما بازدید می کنید ، زمان و تاریخ بازدید شما ، زمان صرف شده در آن صفحات ، منحصر به فرد باشد. شناسه دستگاه و سایر داده های تشخیصی. داده ردیابی و کوکی ها ما از کوکی ها و فناوری های ردیابی مشابه برای ردیابی فعالیت در سرویس خود و نگه داشتن اطلاعات خاص استفاده می کنیم. کوکی ها پرونده هایی با داده اندک هستند که ممکن است شامل یک شناسه منحصر به فرد ناشناس باشد. کوکی ها از یک وب سایت به مرورگر شما ارسال می شوند و در دستگاه شما ذخیره می شوند. فن آوری های ردیابی نیز مورد استفاده قرار می گیرد ، چراغ ها ، برچسب ها و اسکریپت ها برای جمع آوری و ردیابی اطلاعات و بهبود و تجزیه و تحلیل سرویس ما. می توانید به مرورگر خود دستور دهید که از تمام کوکی ها امتناع ورزد یا اینکه هنگام ارسال کوکی مشخص کند. با این وجود ، اگر کوکی ها را نمی پذیرید ، ممکن است نتوانید از بعضی از بخش های خدمات ما استفاده کنید. نمونه هایی از کوکی هایی که ما استفاده می کنیم:

- کوکی های جلسه. ما برای بهره برداری از سرویس خود از کوکی های جلسه استفاده می کنیم.

- کوکی های ترجیحی. ما از کوکی های ترجیحی برای یادآوری تنظیمات و تنظیمات مختلف شما استفاده می کنیم.

- کوکی های امنیتی. ما از کوکی های امنیتی برای اهداف امنیتی استفاده می کنیم. استفاده از اطلاعات Mrexchanger از داده های جمع آوری شده برای اهداف مختلف استفاده می کند:

- ارائه و نگهداری سرویس

- برای اطلاع شما در مورد تغییرات در سرویس ما

 به شما امکان می دهد وقتی تصمیم به انجام این کار گرفتید ، در ویژگی های تعاملی سرویس ما شرکت کنید

- برای ارائه خدمات و پشتیبانی از مشتری

- ارائه تجزیه و تحلیل یا اطلاعات با ارزش به منظور بهبود خدمات

- برای نظارت بر استفاده از سرویس

- برای شناسایی ، جلوگیری و رسیدگی به مسائل فنی انتقال اطلاعات اطلاعات شما ، از جمله داده های شخصی ، ممکن است به رایانه هایی منتقل شده در خارج از ایالت ، استان ، کشور یا سایر حوزه های قضایی دولت شما منتقل شود ، جایی که قوانین مربوط به محافظت از اطلاعات ممکن است با آنچه در صلاحیت شماست متفاوت باشد.

رضایت شما از این خط مشی رازداری و به دنبال ارسال چنین اطلاعاتی بیانگر موافقت شما با آن انتقال است. Mrexchanger.com تمام اقدامات منطقی لازم را برای اطمینان از اطمینان از برخورد با داده های شما و مطابق با این سیاست حفظ حریم خصوصی انجام خواهد داد و هیچگونه انتقال اطلاعات شخصی شما به یک سازمان یا یک کشور صورت نمی گیرد مگر اینکه کنترل های کافی در آن انجام شود از جمله امنیت اطلاعات شما و سایر اطلاعات شخصی تقسیم اطلاعات الزامات قانونی Mrexchanger.com ممکن است اطلاعات شخصی شما را با اعتقاد خوب فاش کند که چنین عملی برای:

- به انجام یک تعهد قانونی

- برای حمایت و دفاع از حقوق یا اموال Mrexchanger.com  برای پیشگیری یا تحقیق از تخلفات احتمالی در ارتباط با سرویس

- برای محافظت از ایمنی شخصی کاربران سرویس یا مردم

- برای محافظت در برابر مسئولیت قانونی امنیت اطلاعات امنیت اطلاعات شما برای ما مهم است ، اما به یاد داشته باشید که هیچ روش انتقال از طریق اینترنت یا روش ذخیره الکترونیکی 100٪ ایمن نیست. در حالی که ما در تلاش هستیم تا از ابزارهای قابل قبول تجاری برای محافظت از اطلاعات شخصی شما استفاده کنیم ، ما نمی توانیم امنیت مطلق آن را تضمین کنیم.

 ارائه دهندگان خدمات ما ممکن است شرکت ها و اشخاص ثالثی را برای تسهیل خدمات خود ("ارائه دهندگان خدمات") ، ارائه خدمات از طرف ما ، انجام خدمات مرتبط با سرویس یا کمک به ما در تجزیه و تحلیل نحوه استفاده از خدمات خود ، به کار بگیریم. این اشخاص ثالث فقط برای انجام این وظایف از طرف ما به اطلاعات شخصی شما دسترسی دارند و موظف هستند این موارد را برای هر منظور دیگری افشا یا استفاده نکنید.

تجزیه و تحلیل ما ممکن است از ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث برای نظارت و تحلیل استفاده از سرویس خود استفاده کنیم.

 تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل Google Analytics یک سرویس تجزیه و تحلیل وب است که توسط Google ارائه شده است و ترافیک وب سایت را ردیابی و گزارش می کند. گوگل از داده هایی که از مرورگر شما دریافت میکند استفاده می کند